کتابخانه LCD رنگی SSD1289

Previous Next

رای دهی: 5 / 5

rating_star Atmel Studio - کتابخانه LCD رنگی SSD1289rating_star Atmel Studio - کتابخانه LCD رنگی SSD1289rating_star Atmel Studio - کتابخانه LCD رنگی SSD1289rating_star Atmel Studio - کتابخانه LCD رنگی SSD1289rating_star Atmel Studio - کتابخانه LCD رنگی SSD1289
 

همانطور که می دانید مدتی است که نمایشگر با پردازنده SSD1289 در ایران رواج یافته و کتابخانه کاملی از آن هم در دسترس نیست .

ما سعی کردیم کتابخانه مناسب برای آن تهیه و در اختیار برنامه نویسان Atmelstudio قرار دهیم .

این کتابخانه برای راه اندازی نمایشگر رنگی با پردازنده SSD1289  که یک نمایشگر رنگی نیز می باشد تهیه شده است .

برخی از ویژگی های کتابخانه

 - نمایش حروف با فونت ها و سایز های مختلف

 - 

 - 

 

لازم به ذکر است این کتابخانه برای سری ATmega , ATtiny , AT90 مورد استفاده قرار می گیرد و برای خانواده Xmega به زودی افزونه ها اضافه خواهد شد .

 

تمامی کد های ارائه شده مبتنی بر بردهای آموزشی Ladybird و در قالب دو کنترلر Atmega32A  و Atxmega32A4U ارائه می شود و برای استفاده در دیگر کنترلر ها باید تغییرات اندکی ایجاد نمود . 

 

تمامی اطلاعات این مطلب OpenSource می باشد . شما هم می توانید آن را ارتقاء دهید . درصورتی که ارتقاء های شما سازنده باشد با نام خودتان ارائه خواهد شد .

 

 

نقشه های مدار ، برنامه

  Link Download Version 1.0.2.1

 Link Download Version 1.0.0.1

در صورت تمایل به تهیه نمایشگر از طریق لینک زیر اقدام نمایید .

Link RoboticNGO

 

  

 برنامه ای برای تبدیل عکس به کد برای نمایش بر روی تمامی نمایشگر های گرافیکی با نام Ladybird Display بر روی سایت قرار داده شده است . لذا در صورت تمایل به قرار دادن عکس دلخواه خود بر روی نمایشگر ، می توانید از این نرم افزار استفاده کنید .

 

نرم افزار  " نمایشگر کفشدوزک "

Ladybird Display

  

bottom-logo Atmel Studio - کتابخانه LCD رنگی SSD1289

گروه توسعه دهنده نرم افزاری و برنامه نویسی

Atmel Studio